2019 НАФЕ міста-побратими жіночі лідерство саміт команди

Автор | 28 Листопада, 2019

Місто НАФЕ-побратими жіноче лідерство саміт резюме
2019 НАФЕ міста-побратими саміт жіночого лідерства! Це був неймовірний день обміну, навчання і планування дій до створення сильного і унікального голосу, щоб повернути владу і прагнути до прогресу

Ранок почалися з інформативним і інтерактивний Keynote Крістен Браун, діловий спосіб життя футуристичним, спікер, і автор “щасливий час ефект”. Крістен поділяє її особиста історія стійкості і зростання в умовах лиха. Вона виклав ключові стратегії та нагадування для життя, роботи і процвітає достовірно в особі будь-якого завдання або встановити назад.

Вдень продовжувалося з 2 раундів одночасних сесій, на додаток до одного на один кар’єру коучинг сесій, спрямованих на зміцнення справжнього керівництва учасників: у турі I, Mercedes Мартін, генеральний директор, Mercedes Martin & Company, привів сесії, “влада Ваш голос: отримати те, що ви хочете. Сесія поставила під сумнів аудиторію, щоб задіяти свої унікальні голоси, щоб створити свої власні історії, і зрозуміти, як це допомагає побудувати впевнену і стійких лідерів, які йдуть після того, що вони хочуть. Одночасно, Jeannine к. Браун, глава включення, нам говорити талант привів сесії, “справедливість на робочому місці: вивчення бар’єрів для просування”, де вона займалася аудиторією навколо мають реальні розмови і дослідження проблем, з якими стикаються жінки на робочому місці. Ця сесія була про розуміння різних видів нерівності, і як відстоювати і вести переговори для індивідуального та колективного капіталу. У турі II, учасники взаємодіяли один з одним в сесії, “кар’єра зіставлення, щоб відповідати вам”, очолюваної Клер Цзи, автор, старший консультант, і засновник ТОВ Цзи Solutions. Клер підняв важливість стратегічно відбувається після цілей, і поділився з групою стратегій про те, як вони можуть ефективно зіставити свої траєкторії кар’єри, щоб відповідати їх справжнім “я”. Заключного раунду II з сесії, “вирішувати складні розмови головою, щоб побудувати відносини”, був Janel Андерсон, кандидат, президент робочих розмов. Учасники цього семінару вивчили відчутні стратегії для навігації конфліктами та відмінностями на робочому місці, з метою створення або полагодити відносини.

У день, укладений з привабливим виконавчої групи: подолання перешкод, Featuring Еріка Перро з Ameriprise фінансових; Марта Currea з General млини, і Ліза Еріксон з американського банку. Це справжнє і чесне обговорення, модератором якої є “Міссі Чір”, корпорація Ментію, торкнулася особистих і професійних історій проблем і перемог за подолання невдач і перешкод, просуваються в своїй кар’єрі. Ці лідери поділяють чесність і стратегії про те, як вони вирішували негаразди, відсутність довіри, і упередженість голову для досягнення успіху в кар’єрі.
Зворотній зв’язок та висновки
“Конференція була чудова! Було дивно бачити так багато жінок інвестувати в себе з метою стати кращим лідером».

“Така чудова програма! Дякуємо вам за хостинг і запрошувати таких дивовижних жінок, щоб бути частиною цього! ”

“Це була велика конференція, і я користувався можливістю вибирати теми, які були більш цікавими для себе”.

“Я радий, що зробив час, щоб бути присутнім, навіть коли легше тримати підключення разом в офісі. Я зробив добрі зв’язки з жінками всередині і за межами моєї компанії “.

“Це було освіжає, щоб бути в кімнаті з високо мотивовані жінки з загальною ниткою зробити себе краще”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *