2019 все в жіночий саміт

Автор | 28 Листопада, 2019

Огляд
Вплив на вплив
Наші лідери завтрашнього дня надихнули зробити свій відбиток у своїх організаціях і в більшій громаді. Підготовка талановитих високопотенціальних і високопоставлених жінок для розумних і вражаючі авторитетів – це критичний крок до успіху будь-якої організації.

Програма буде сходитися навколо дії основі емпіричних навчання в парі з переконливою історій, стратегій і методів від впливових лідерів, які будуть працювати з вашим раннього до середини кар’єри професіоналів, щоб навчити їх мотивувати і надихати інших і змінювати їх організації та за її межами. Учасники також матимуть можливість випробувати один на один кар’єру коучинг.

Ми заохочуємо організації реєструвати крос-гендерні пари, щоб задіяти колективну мудрість нашого програмування та максимізувати навчальне заняття.

Інвестуйте у ваші високопотенціальні жінки і Приєднуйтесь до нас для залучення повного дня події, де вони дізнаються навички, необхідні для вирощування здорових форм лідерства, будувати свої особисті бренди, і використовувати свої пристрасті, щоб зробити їх знак як авторитетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *