2019 все в для жінок саміт резюме

Автор | 28 Листопада, 2019

Все в для жінок саміт резюме реферату
Робота в цьому році мати ЗМІ і НАФЕ ‘ s 2019 все в жіночий саміт був відмінним днем навчання, підключення, обміну і впливу на вплив.

Ранок було дуже вражаючі з потужним відкриттям Keynote про те, як впливати з інтенціональності, місія та цілі від Дейзі Оже-Домінгес, стратег культури на робочому місці. Наступним був живий і своєчасний семінар з переосмислення мужності для нового лідерства мислення, щоб кожен міг відчувати себе бачив, чув &, пов’язані на робочому місці Mercedes Мартіна, її колеги і три фантастичні експерти. Існували також один на один кар’єру коучинг можливості протягом дня.

Вдень переїхав в інтерактивний семінар навколо створення вашого особистого бренду для успіху з Фара Берньє слідують динамічної дискусії групи з історії керівників і стратегії навколо своїх автомобільних карт впливу. День, укладений з цікавим Keynote від Марії Альварес, генеральний менеджер, штучний інтелект & досліджень в Microsoft.
“Краща конференція я був присутній. Мотиваційна на професійному і особистому рівні. Велике розуміння того, як наша особиста подорож впливає на нашу професійну подорож і як змусити її працювати. “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *