Про НАФТІ жінок нагороди досконалості

Автор | 28 Листопада, 2019

2016 НАФТІ жінки ДОСКОНАЛОСТІ нагороди НОМІНАЦІЙ працювати з 1 червня 2016 і близько 1 серпня 2016.

Натисніть тут, щоб застосувати

ХТО Є НАФТІ ДОСКОНАЛОСТІ? Щорічний жінок НАФТІ досконалості нагороди честь досягнень і досягнень видатних жінок, скоєних служити і збагачуючи свої робочі місця, їх громади і світ. Переможці вибираються за їхнє бачення, мужність, співчуття, успішний успіх і щедрість, як показано, як вони допомагають іншим жінкам успіху.

СНІДАНОК НАГОРОД. 9 грудня 2016, більш ніж 200 корпоративні керівники, впливові лідери співтовариства, і підприємці будуть збиратися на щорічній НАФТІ жінок досконалості нагород сніданок в Єльському клубі в Нью-Йорку на честь цих переможців і вчитися у своїх надихаючих історій. Для вашого кандидата на перемогу в нагороду, вона повинна бути присутня на 9 грудня нагороди сніданок.

Премія категорії: один переможець в НАФТІ жінки перевага нагороди вибирається для кожної з наступних категорій. Ми радимо вибрати до трьох категорій, для яких ваш кандидат може претендувати.

Жінка досягнення це жінка, яка досягла високого рангу і використовує свою позицію, зростання і досвід, щоб зруйнувати гендерну упередженість і вплив позитивних змін для жінок.

Активіст нагорода йде до жінки, яка працювала над поліпшенням політики або практики, що впливають на зміни для жінок на її роботу або в її громаді.

Громадські служби йде до жінки, яка змінює обличчя околиць через ініціативи з надання послуг, які виграють інші жінки та/або дівчаток.

Корпоративний жіночий чемпіон є виконавчим, який працював у своїй компанії, щоб забезпечити успіх жінок-шляхом ініціювання або надання допомоги в реалізації формальних програм, робота з мережами жінок, об’єднатися з колегами та іншими творчі дії.

Стовбурові чемпіон є старшим виконавчим з успіхом у СТЕБЛІ поле, яке використовує свої знання і вплив на подальше просування жінок/дівчат у кар’єрі кар’єри.

Глобальний жіночий Посланник працює над поліпшенням життя жінок/дівчат на міжнародному рівні на економічному або соціальному рівнях.

Чемпіон охорони здоров’я продемонстрував прихильність до підтримки доступною, якість охорони здоров’я для жінок.

Наставник/спонсор лауреат продемонстрував потужну прихильність консультуванні інших жінок і допомагаючи їм заздалегідь.

Висхідна зірка є вгору і найближчі жіночий виконавчий з менш ніж 15 років в компанії або підприємця в бізнесі протягом менше п’яти років.

Видатний підприємець побудував успішну компанію і сприяє успіху інших жінок-підприємців.

НАФЕ Ace продемонстрував виняткову відданість НАФТІ-і, зокрема, Мережа НАФЕ і її членів-за період років.

P&L Executive року є успішним старшим виконавчим який керує $1B + P&L і хто фокусується на забезпеченні жінок рухатися в трубопровід P&L.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *