Представляючи 2018 НАФЕ жінок досконалості

Автор | 28 Листопада, 2019

Національна асоціація жінок-керівників (НАФЕ) вшановує 13 успішних, інноваційних, невтомні жінки досконалості, які щодня служать і збагачуючи свої робочі місця, їх громади і наш світ. Наші 2018 лауреатів борються за і поліпшення здоров’я жінок, поліпшення нашої продовольчої системи, створення стійких корпоративних середовищ і засновників компаній, які підтримують жіночий бізнес. При переході Full Tilt на їх день роботи, вони також спонсорує жінок на корпоративні сходи, є запуск і запуск мереж і працюють над збільшенням кількості жінок на корпоративних дошках. І вони наймають, наставником і заохочувати жінок теж.

Ми пропонуємо вам познайомитися з нашими 2018 НАФЕ жінок передового досвіду, читаючи їх біографії тут і приєднавшись до нас, щоб почути їх розповіді на НАФТІ жінок досконалості нагород сніданок. Ви зустрінете чудові, успішні жінки, які роблять різницю для інших жінок.

Дата: 7 грудня 2018
Час: 8 ранку-10:15 ранку
Розміщення: Єльського клубу, 50 проспект Вандербільта, Нью-Йорк
Жінка досягнення
Аманда Саурі
Unilever
Аманда Саурі є президентом Юнінівер Північної Америки і глобального керівника з розвитку клієнтів. Вона була з компанією майже всю свою кар’єру, приєдналась до 1985 в якості стажера-випускника. Раніше президент категорії «Юнінівер Фудз», вона стала першою жінкою, призначеннею як член керівництва «Юнівер». Її кар’єра включає в себе призначення у Великобританії, США, Бельгії та Австралії, в тому числі виконавчий віце-президент і голова універ Великобританії та Ірландії. Вона також вела Юнівер глобальної бізнес волосся.

Аманда є пристрасним про місію “Юнітервер”, щоб зробити стійке життя звичайним явищем, і ставить особливу увагу на харчування і благополуччя. На 2017 Всесвітньому економічному форумі, вона закликала до однодумців компанії “для спільного розвитку нової глобальної продовольчої системи, яка забезпечує універсальний доступ до здорової, поживної їжі, вирощених стійко, захищаючи навколишнє природне середовище, поліпшення життєдіяльності виробників і поставок і здоров’я споживачів”.

Вона служить на глобальній дошці “Юнівер” і орієнтована на надання назад в організації через коучинг і наставництво. Вона представила Юнівер в декількох галузевих групах, у тому числі комітету президента CBI, Продовольча & напій виконавчого комітету Федерації і IGD ради питань політики. Вона була віце-головою рекламної Асоціації у Великій Британії і була членом Ееїльних сил уряду Великобританії на ринку завдань. Вона є невиконавчим членом Ради з PVH Corp і довірителем Leverhulme Trust. Вона має ступінь МАГІСТРА в Кембриджському університеті в сучасній та середньовічній мовах.
Нагорода за службу в громаді
Деніз яп
Синхронні фінансові
Нагорода служба співтовариства йде до жінки, яка змінює обличчя околиць через ініціативи, які надають послуги, які приносять користь жінкам і/або дівчаткам.

Деніз Яп тримає посаду старшого віце-президента, корпоративного громадянства, на Синхронії, споживчі фінансові послуги компанії, де вона веде глобальні ініціативи громадянства, грантів прийняття зусиль, а також програми добровольців співробітників, а так само, як знову формується синхронні фонду, нагляд за благодійним фондом $60 000 000.

Виріс в Канаді, участь співтовариства Деніз почалася у віці 14 років, коли вона агітуюча за Почесний Ллойд Axworthy, канадський політик і лауреат Нобелівської премії миру. Її філантропія розпочала кар’єру в Фонді Ейвон, де вона очовила виступати проти програми домашнього насильства. Потім вона переїхала до общинних посад з AIG і зміни нашого світу, перш ніж приєднатися до Синхронію в квітні, 2015. Там вона розробила і запустила компанії підпис програми, Синхронії сім’ї, які працюють, яка підтримує некомерційних організацій, які стосуються трьох основних потреб сьогоднішніх різних робочих родин, багато з яких очолює одиноки матерів: бездомність, допомога з дітьми та економічної безпеки. Завдяки цій програмі, Деніз створила партнерські відносини з некомерційні, які зосереджені на жінок і дівчат, у тому числі плаття для успіху, дівчата, які код, більше шансів Рідгейфілд, і YMCA.

Вона працювала, щоб максимізувати ефективність інвестицій Грант долар через зовнішні партнерські відносини. Грант національній коаліції для бездомних ветеранів зосередився на визначенні програм для ветеранів жінок з дітьми. Грант коаліції Коннектикут до кінця бездомності ‘ бути homeful програми створена надзвичайних фонд, щоб зберегти сім’ї (багато хто очолював Single мам) з притулків і в їхніх будинках. Деніз також запустив Синхронію платити його вперед: місяць турботи, місячного глобального працівника Благодійні зусилля. У 2018, програма була 4 051 добровольців, які увійшли 11 419 хороші години роботи і вплинули 249 047 життів. Вона має ступінь бакалавра в галузі політології та економіки в університеті Манітоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *