НАФЕ міста-побратими жіночого лідерства саміт 2019

Автор | 28 Листопада, 2019

Міста-побратими створили однозначно успішний бізнес-ландшафт, об’єднуючи місце державного уряду, освіту, охорону здоров’я і 20 компаній Fortune 500. Це також приносить Топ талант на ринок. Що буде, щоб отримати кращі жінки на ці керівні посади?

Це, безумовно, не один розмір підходить всім підходом, але поєднання чинників, навичок і роботи, щоб реалізувати і використовувати можливості. Правильне поєднання залежить від кожної жінки, але в основній, автентичності, стійкості, сильний голос, що необхідно для жінок в Excel. Ці риси лідерства дозволяють жінкам відновити свою владу, і прагнути до того, що поза їх поточними ролями.

Приєднуйтесь до нас в НАФТІ міста-побратими лідерство на вищому рівні в Міннеаполіс 31 липня 2019, для дуже привабливих і практичних сесій, які допоможуть вам зміцнити свої лідерські навички, і домогтися кар’єрного росту. Навчіться бути реальними. Навчіться бути стійкими.

Можливостей, пропонованих протягом дня буде інтерактивним, надихаючим і відчутним в інструментах, передбачених. Програмування буде адаптоване до міста-побратими бізнес-середовищі, де учасники будуть досліджувати те, що означає бути реальним і стійким через потужні семінари сюжеток, лідерство і майстерність будівлі сесій розроблений, щоб допомогти вам крок його вгору, і Keynotes, які будуть мотивувати вас взяти його на наступний рівень.

Ми раді принести вам це далекоглядними день навчання! Надішліть ваш середній рівень і високого потенціалу/високого досягнення жінок, де вони отримають навички, які будуть наречений їх для майбутньої ролі лідерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *