НАФЕ жінки досконалості 2014

Автор | 28 Листопада, 2019

Як НАФЕ святкує 16-й рік своїх жінок нагород досконалості, різні фони, досягнення і альтруїстичні роботи переможців засліпити нас. Наші лауреатів надихають, долаючи бар’єри, подолання перешкод, досягнення висот, і допомагати іншим досягти успіху. Вони змінюють речі для жінок у своїх компаніях і в більшій — часто глобальні спільноти. Це привілей визнати їх. Будь ласка, Приєднуйтесь до нас на честь їх 10 грудня 2014, на нашому гала НАФТІ жінок передового досвіду нагород сніданок у Нью-Йорку.

ЖІНКА ДОСЯГНЕННЯ
Наш Топ нагорода йде до далекоглядного лідера, Памели Принц-Eason, наша НАФТІ досягнення в 2014. Довгий час виступають за жінок власників бізнесу і постачальників різноманітності як віце-президент по всьому світу закупівель на Pfizer, вона також була підприємцем як співвласник консалтингової компанії бізнес-процесів. Ця подорож привела її до її нинішньої завданням, як Президент & Генеральний директор WBENC, жіночий бізнес підприємства Національна рада, найбільша третя сторона сертифікатор жінок, що належать бізнесу та їх виступають в якості постачальників до корпорацій Америки і уряду. WEBNC з’єднує 13 000-плюс жінок, що належать підприємствам з корпоративними та федеральними виробниками рішень. Одна з її цілей полягає в тому, щоб звузити знання розрив між власниками малого бізнесу і тих, хто працює великий бізнес. Пем служить в Міжнародній раді департаменту США з питань бізнесу в галузі жіночого лідерства та національної ради з питань розвитку постачальників, а також вона працює з глобальною ініціативою Клінтона. Для зміцнення і розширення WBENC і за її роки в якості чемпіона для власників бізнесу жінок, ми вшановуємо Пем Принц-Eason, як наша 2014 НАФТО жінка досягнення.

Активіст
Нагорода активістів НАФТІ за 2014 їде до EVP & головний юрисконсульта на біоній Idec Сьюзен Олександр, який каталізується просування жінок у компанії «Біотех». Єдина жінка на виконавчій команді лідерства, Сьюзен керував народженням і зростанням жіночого г. г. до 1000 членів, і вона наполягали і співголови різноманітності і включення стратегічної ради. П’ять років тому в компанії не було жіночої мережі і мало присутності жінок у виконавчих рядах; і в будь-якій невеликій частині, тому що її зусилля, жінки тепер представляють 42 відсотка директорів і вище, і дві жінки сидять на дошці. Колеги хвалять її «невтомну прихильність» до гендерних питань та її підштовхування до гнучких механізмів роботи та догляду за дитиною на місці. Її активізм виходить за рамки компанії: у 2011, Американської асоціації адвокатів нагородив її для просування жінок в законі, і в минулому році, вона отримала “хорошу премію Apple” з Массачусетського яблучне центру права і справедливості для її “непохитної прихильності Соціальна справедливість, відданість громадській службі і щедрість духу “. За провідний заряд для збільшення ролі жінок в її організації і за його межами, НАФЕ відзнакою Сьюзен Олександр з нашою 2014 НАФЕ активіст Award.

ГРОМАДСЬКА СЛУЖБА (ОСВІТА)
Наша 2014 нагорода служби співтовариства в галузі освіти йде до Жо Кірхнер за її роботу з просування освіти для дітей молодшого віку. Як Президент & Генеральний директор школи примули, Жо розширила дошкільного франшизи з чотирьох місць в Атланті більш ніж 280 шкіл у 20 Штатах. Вона вперше була збалансована система навчання, підтримує соціально-емоційний, пізнавальний, творчий і фізичний розвиток. Вона невтомно працювала над оновленням стандартів і акредитації шкіл і має високу оцінку для роботи по зміні курсу освіти в нашій країні через кращий доступ до ранньої освіти в дитинстві для сімей ризику. Вона встановила примули обіцяють принести збалансованої навчальні програми для ризику дітей, почалося примули Дитячий фонд фінансування дітей-орієнтованих організацій і бере участь у новій співпраці з Врятуйте дітей. Вона була названа “жорсткою і ніжною-який хороший лідер повинен бути” і “дуже шанованих у цій галузі, тому що вона ходить пішки”. Інтересів: багато хто з франшизи примули є частиною власності підприємців, які є матерів, і тих, хто працює там вихваляти підтримуючу культуру вона створила. Для виняткових послуг у сфері освіти, НАФЕ відзнакою Жо Кірхнер з нашими 2014 нагорода служба освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *