Знайомтеся 2016 НАФЕ жінок досконалості!

Автор | 28 Листопада, 2019

Щорічна НАФТІ жінок передового досвіду нагороди честь досягнень видатних жінок, скоєних служити і збагачуючи свої робочі місця, їх громади і світ. Переможці вибираються за їхнє бачення, мужність, співчуття, успішний успіх і щедрість, як показано, як вони допомагають іншим жінкам і дівчатам добитися успіху. Наш 18-й рік святкування видатних жінок передового досвіду завершується в нашій НАФТІ жінки досконалості нагород сніданок на 9 грудня 2016 в Єльського клубу, 50 проспект Вандербільт, Нью-Йорк. Будь ласка, Приходьте зустріти цих чудових жінок, які щодня працюють за лаштунками для жінок і дівчаток.

Жінка досягнення
Джулі Sweet
Accenture
Нагорода “жінка досягнення” йде до жінки, яка досягла високого рангу і використовує свою позицію, зростання і експертизу, щоб зруйнувати гендерну упередженість і ефект позитивних змін для жінок.

Джулі Sweet є головний виконавчий групи Accenture в Північній Америці. У цій ролі вона очолює бізнес професійних послуг компанії на своєму найбільшому географічному ринку, який генерували майже $16 000 000 000 у доходах у фінансовому 2016. Вона приєдналася до компанії в 2010 році в якості Генерального адвоката, секретаря і головний офіцер комплаєнсу після 17 років в юридичній фірмі Cravath, Swain & Мур.

Ризик Такер з раннього віку, Джулі вивчав Мандарин в коледжі і провів рік за кордоном в Тайвані і Пекіні. Але вона взяла свій найбільший ризик, коли, з твердою кар’єрі, як партнер юридичної фірми, вона вирішила приєднатися до нового світу технологій на Accenture-де вона є членом глобального комітету з управління компанією.

З моменту прийняття її нинішньої ролі в червні 2015, Джулі продемонструвала глибоку прихильність до створення середовища, де люди Accenture можуть бути успішними, як професійно, так і особисто. Наприклад, під її керівництвом компанія значно збільшила переваги батьківської відпустки у Сполучених Штатах і почала надавати співробітникам можливість працювати локально протягом одного року після народження або прийняття дитини. Крім того, під її керівництвом, Accenture стала першою професійною фірмою компанії, щоб опублікувати демографію своєї Північної Америки робочої сили і здійснювати щорічні оновлення. “Я вважаю, що прозорість створює довіру”, говорить Джулі. Вона також направляє зрушення в Північній Америці на новий підхід досягнення продуктивності, що фокусується на реальному часі розмов і зворотного зв’язку для Accenture більш ніж 50 000 співробітників в географії.

Джулі є членом виконавчого комітету ділового круглого столу і очолює свою технологію, Інтернет & інноваційний комітет. Вона також служить у Виконавчій раді TechNet і на дошках директорів Національного центру для дітей і сімей та двопартійної політики центру. Вона має ступінь бакалавра з Клермонт McKenna College і JD з юридичної школи Колумбії. Вона заснована в офісі Accenture в Арлінгтон, штат Вірджинія, і одружений з двома доньками.
Застаріла нагорода
Дебора Елам
General Electric
Спадщина премія йде до жінки, яка була присвячена протягом усієї своєї успішної кар’єри в просуванні мультикультурних жінок.

Дебора elam служив головним фахівцем з різноманітності з 2002 і був названий президентом GE Foundation в 2013, що призвело до його роботи з поліпшення доступу до освіти та охорони здоров’я в усьому світі. Деб почалася в GE 30 років тому, як стажист, і в ході її підйому кар’єри, її основні переконання було те, що якщо ви поклали групу з 10 чоловік в одній кімнаті, які думають і схожі, і різні групи з 10 чоловік в іншій кімнаті, різноманітна кімната буде придумати краще рішення проблеми.

Деб послужила неоціненним партнером в рамках робочого багатокультурної ініціативи матері ЗМІ протягом багатьох років, сприяючи її час, досвід і творче мислення до новаторської роботи, яка каталізується корпоративної розмови на перетині жінок, раси та етнічної приналежності. У GE, вона розробила програми, які підтримують професійне зростання жінок-наприклад, жіночої конкретної підготовки, стипендії, і робота з дівчатами, які кодекс-і її прихильність до просування жінок має помітний вплив на культуру компанії. Вона очоувала споріднена мережа компанії, забезпечуючи кожен з них були два старших лідери, як спонсори, які контролюють різноманітність представництва та наставника/спонсор ключових осіб. У 2013, Мережа жінок запустила свій перший все-жіночий співробітник бізнес-процесів центру в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, і всього за два роки, компанія виросла її партнерство в цьому першому все-жіночий центр спільних послуг в Ер-Ріяді 529 співробітників повного часу в межах 50 глобальних місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *